Corona Deurhaak & Flesopener | Contactloos deuren en flessen openen
Let op: Vanwege hygiëne risico's kunnen we de Corona deurhaak niet retour nemen.
Voorkom Corona virus / COVID-19 verspreiding
Het Coronavirus is een zeer besmettelijke luchtweg infectie dat zoch makkelijk verspreid via oppervlaktes. De deurklink is er daar een van. Deze wordt door veel mensen aangeraakt wat voor het virus de ideale weg is om te verspreiden. De Corona deurhaak zorgt ervoor dat je de deurklink kunt openen zonder de deurklink aan te hoeven raken. Ook zorgt de punt aan de buitenkant van de haak dat je knoppen van bijvoorbeeld een lift of pinapparaat kunt indrukken.
Makkelijk meenemen als sleutelhanger
Door een karabijnhaak toe te voegen is de Corona deurhaak makkelijk mee te nemen aan je sleutelbos, en klik je deze ook weer snel van je sleutelbos af. Uiteraard kan je de karabijnhaak ook aan andere dingen klikken.
Ingebouwde flesopener
Aangezien je de Corona deurhaak toch bij je hebt, is het handig als je er ook een flesje bier mee kunt openen. Daarom zit er aan de bovenkant een flesopener ingebouwd.
3D prints zijn sterk genoeg
Door producten te 3D printen zijn we in staat om productie binnen ons bedrijf in Nederland te houden. We ontwerpen en produceren onze producten op een manier dat deze zeer stevig zijn en degelijk aanvoelen. Het is zelfs mogelijk om op aanvraag een product in eigen kleur te produceren.
Productinhoud
- Corona deurhaak in de gekozen kleur
- Karabijnhaak
Gebruik
Gebruik de ring om de Corona deurhaak vast te houden, en gebruik de haak om een deurklink te openen. De punt die aan de buitenkant van de haak zit is te gebruiken om bijvoorbeeld knoppen van een lift of pinapparaat in te drukken.